Dlaczego ja?

Pracą w nieruchomościach interesowałem się już od dawna. Licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 11761 uzyskałem od ówczesnego Ministra Infrastruktury w 2009 r. Ale wtedy jeszcze nie nadszedł czas...

Ministerstwo zderegulowało zawód pośrednika, a praca w oparciu o umowy ekskluzywne - moim zdaniem najbardziej efektywna zarówno dla klienta jak i dla pośrednika - rozpłynęła się gdzieś w tłumie niby-doradców. A może za późno przeczytałem „Bogatego ojca, biednego ojca” Roberta Kiosaki’ego, a on na temat potęgi dobrego doradztwa pisze tak: „Ludzie często umieszczają przed domem napis „Na sprzedaż bez pośrednika”. W telewizji widuje reklamy „tanich usług maklerskich”. Bogaty ojciec uczył mnie przyjmować odwrotną postawę. Był zwolennikiem hojnego opłacania profesjonalistów i ja też stosuję tę zasadę.

Korzystam z usług drogich prawników, księgowych, pośredników handlu nieruchomościami i maklerów giełdowych. Dlaczego? Dlatego że jeśli ludzie są profesjonalistami, ich usługi powinny przysparzać mi pieniędzy.

Zatem im więcej pieniędzy oni zarabiają, tym więcej i ja zarabiam.

Dlaczego Home Asset?

Jesteśmy bardzo doświadczonym zespołem

Nasz zespół to pasjonaci rynku nieruchomości. Doświadczenie budowane latami pozwala nam sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

Poznaj nas »

Mamy wielu zadowolonych Klientów i jesteśmy z tego dumni

Najlepszą reklamą są szczere opinie
zadowolonych Klientów.

Sprawdź nasze opinie »

Jesteśmy skuteczni

Dobrze przygotowana oferta to tylko połowa sukcesu...

Zobacz jak pracujemy »

Biuro – miejsce otwarte

Pracujemy w miejscu, w którym poczujesz się komfortowo. Przy każdej wizycie.

Odwiedź nasze biuro »

Mamy swoje zasady

W Home Asset kierujemy się konkretnymi zasadami, które wyróżniają nas na rynku.

Poznaj nasze zasady »

Zobacz także:

Oferta HomeAsset

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Poleć znajomemu