Dlaczego ja?

Od prawie 20-tu lat zawsze pracowałem z Klientem. Już podczas studiów pracowałem w Ubezpieczeniach, potem w Bankowości tak w Polsce jak i w Wielkiej Brytanii. Praca w Nieruchomościach była zawsze moim marzeniem i tutaj mogę się realizować zawodowo, robić to co naprawdę lubię - uwielbiam kontakty z moimi Klientami, poznawanie nowych ludzi i miejsc oraz wyzwania jakimi są dla mnie jak najszybsze sprzedaże oraz wynajmy nieruchomości, które powierzyli mi moi Klienci, osoby które mi zaufały...

Dla mnie nagrodą, motywacją i powodem do największej satysfakcji jest ciągły kontakt z moimi Klientami, osobami które poznałem prawie 20 lat temu - dzięki temu ciągle staram się nie „spoczywać na laurach” i nieustannie podnosić moje kwalifikacje zawodowe.

Jak powiedział Paul Holbach „Aby być szczęśliwym, trzeba pragnąć, działać i pracować - taki jest porządek przyrody, której życie polega na działaniu”.

Jeśli oczekujesz od Doradcy zdeterminowania w dążeniu do szybkiego i oczywiście pozytywnego zakończenia zadania, które mi zaoferujesz, serdecznie zapraszam do współpracy!

Dlaczego Home Asset?

Jesteśmy bardzo doświadczonym zespołem

Nasz zespół to pasjonaci rynku nieruchomości. Doświadczenie budowane latami pozwala nam sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

Poznaj nas »

Mamy wielu zadowolonych Klientów i jesteśmy z tego dumni

Najlepszą reklamą są szczere opinie
zadowolonych Klientów.

Sprawdź nasze opinie »

Jesteśmy skuteczni

Dobrze przygotowana oferta to tylko połowa sukcesu...

Zobacz jak pracujemy »

Biuro – miejsce otwarte

Pracujemy w miejscu, w którym poczujesz się komfortowo. Przy każdej wizycie.

Odwiedź nasze biuro »

Mamy swoje zasady

W Home Asset kierujemy się konkretnymi zasadami, które wyróżniają nas na rynku.

Poznaj nasze zasady »

Zobacz także:

Oferta HomeAsset

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Poleć znajomemu